Author: E***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: プレゼントに買ってあげたけどまだ使ってないみたい
Color: Azul
Talla: Unitalla
Price: $46.606
| Material | Polyester |
| Color | Blue |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Interface | Micro USB |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| Largo | 19.5 cm |
| Ancho | 17.5 cm |
| Altura | 1.5 cm |
| SKU | sb2312101973318158 |
Author: E***e
Date:
Review: プレゼントに買ってあげたけどまだ使ってないみたい
Color: Azul
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.